השירותים שלנו

ליטוש אבן

ליטוש אבן – יופי של חידוש

ליטוש אבן הוא דרך יעילה ואפקטיבית לחידוש מרצפות. במסגרת ליטוש אבן מתבצע איחוי מושלם של כל הגידים והסדקים הקיימים ברצפה. שכבת האבן העליונה מוסרת ובעזרת מספר פעולות של חריצה, שאיבה, התאמת גוון, מילוי, ליטוש ומריחת סילר – מתקבלת רצפה חדשה, אחידה, חלקה ומבריקה.

ליטוש אבן – שאלה של גיל?

מתי הרצפה שלכם זקוקה ליחס מיוחד של ליטוש אבן או ליטוש שיש? האם זו שאלה של גיל או שזה יכול לקרות לכל ריצפה? הניסיון של חברת פנטסטיק מלמד כי לא תמיד מדובר בגיל. אכן, ריצפה "בוגרת" שסובלת מפגעי הזמן, זקוקה לטיפול מיוחד של ליטוש אבן, שיחזיר אותה לימיה הטובים. עם זאת, לפעמים גם ריצפה צעירה וחדשה אינה מושלמת וזקוקה לעוד טאץ' כדי להיראות אחידה, חלקה ונקייה מכל רבב.

ליטוש אבן נדרש במקרים הבאים:

  • בריצוף שאינו ישר וקיימים בו הפרשי גובה בין האריחים.
  • בריצוף אבן או ריצוף שיש שנוצרו בהם שריטות ופגמים.
  • בריצוף הסובל מפיצוצים ופתחים.
  • בריצוף שנצברו בו כתמים שונים, לרבות כתמי חלודה עקשניים.

ליטוש אבן – מעשה אמנות!

אם החלטתם לבצע ליטוש אבן לרצפה שלכם – אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר, שכן ליטוש אבן הוא אמנות שלא כל אחד מיומן בביצועה. בחברת פנטסטיק אנו מעסיקים צוות מקצועי מיוחד, המנוסה בתחום ליטוש אבן. לפני ביצוע הפעולה, הרצפה נבדקת היטב על מנת לאבחן את מצבה, ועל פי הממצאים אנו מתאימים לה רמת ליטוש אבן נדרשת.

ועוד טיפ-טיפים בנושא ליטוש אבן:

  • מתי אפשר להתחיל? יש להמתין כחודש לאחר סיום הריצוף כדי לוודא שהרצפה יציבה ויבשה דיה כדי שפעולת ליטוש אבן תהיה יעילה ולא תפגע בה. כמו כן, יש להתחיל בפעולת ליטוש אבן רק לאחר סיום עבודות הבניין השונות, העלולות לפגוע בריצוף.
  • לפני או אחרי צביעה? ליטוש אבן או ליטוש שיש יש לבצע לפני צביעת הבית, שכן מדובר בתהליך מלכלך, הכרוך בפיזור אבק לכל עבר.
  • המתינו עם ההברקה – את תהליך ההברקה יש לבצע רק לאחר התאיידות כל הנוזלים שנוצרו במהלך ביצוע התשתית ובתהליך ליטוש אבן.
  • סילר – כן או לא? כן חד משמעית. מריחת סילר מגנה על הריצוף מחדירת נוזלים והכתמה. אל תוותרו על השלב החשוב הזה כי תוצאותיו ישרתו אתכם לאורך זמן.

ליטוש אבן הוא מומחיות בחברת פנטסטיק – יש לנו את בעלי המקצוע, הציוד והחומרים המתאימים. צרו עמנו קשר ונשמח להגיע אליכם ולהעניק לרצפתכם ליטוש אבן מקצועי. מובטח לה יחס של יהלום, וכך בדיוק היא גם תיראה בסיום העבודה.

Facebook
Twitter
LinkedIn

כתיבת תגובה