השירותים שלנו

פוליש רצפות

מהו פוליש לרצפות? בעיקר עניין מבריק!

פוליש לרצפות בשפה האנגלית פירושו – הברקה או קרצוף. פוליש לרצפות בשפת תעשיית הניקיון פירושו – שיטת הברקה וקרצוף יסודית ויעילה לרצפות מסוגים שונים, המתבצעת בעזרת מכונות פוליש מיוחדות, המחדירות לרצפות חומרי ניקוי. ופוליש לרצפות ב"שפת פנטסטיק" זה אומר: ניקיון, קרצוף והברקת מרצפות בצורה המקצועית ביותר – ע"י המומחים ביותר, עם המכונות המתקדמות ביותר ועם החומרים האיכותיים ביותר.

פוליש לרצפות – למה זה חשוב וכמה זה פופולארי?

הריצוף מהווה את הבסיס העיצובי לכל דירה, בית, משרד, אולם או לובי. מכיוון שהריצוף נותן את הטון, חשוב מאוד לשמור על מראהו הנקי והמבריק. פוליש לרצפות מספק פתרון מושלם לנושא זה. ישנן מספר סיבות לפופולאריות הרבה של פוליש לרצפות. האחת – המהירות והזמינות של ביצוע הפעולה, השנייה – העובדה שרוב המרצפות מבוססות על אבן טבעית או משולבות בה ולכן פוליש לרצפות אינו פוגע בהן. השלישית – התוצאות הנפלאות שמוכיחות כל פעם מחדש כי פוליש לרצפות מביא להתחדשות ומכניס ברק ויופי לכל משטח ולכל מתחם.

פנטסטיק מציגה: 3 הגורמים לביצוע פוליש רצפות מוצלח

פוליש לרצפות חייב להתבצע בצורה מקצועית, כך שמצד אחד הרצפה לא תינזק ותישרט, ומצד שני היא תקבל את הברק המקסימלי, שאף יחזיק מעמד לתקופה הארוכה ביותר. לשם כך נדרש שילוב של 3 גורמים:

  • צוות מקצועי – כדי לבצע פוליש לרצפות בצורה האופטימאלית ומבלי להזיק לרצפות – דרוש איש מקצוע מיומן. חשוב מאוד שמפעיל המכונה יהיה בעל ניסיון וידע בהפעלת המכונה בפרט ובתחום בכלל, ידע לייעץ איזה פוליש נדרש לכל סוג רצפות, ויבצע את העבודה במינון הנדרש ובאופן המוצלח. לפנטסטיק יש צוות מיומן ומנוסה בביצוע פוליש לרצפות.
  • ציוד מתקדם – פוליש לרצפות יש לבצע ע"י מכונות מיוחדות. מכיוון שמדובר בפעולה חודרנית, חשוב מאוד להשתמש במכונות איכותיות ומשוכללות. יש חשיבות רבה לאיכות מברשת הקרצוף וללחץ שהיא מפעילה על הרצפות. בפנטסטיק אנו משתמשים בציוד המתקדם בתחום על מנת לספק תוצאות איכותיות לטווח ארוך.
  • חומרי ניקוי איכותיים – בביצוע פוליש לרצפות אנו מייחסים חשיבות רבה לשימוש בחומרי ניקוי והברקה איכותיים. בפנטסטיק אנו רוכשים חומרי פוליש תקניים ומשובחים, יודעים לספק לכל סוג מרצפות את החומר המתאים לו, ומיומנים במלאכת מהילת החומרים.

סוגי פוליש לרצפות

    קיימים מספר סוגי פוליש לרצפות, והבחירה היא בהתאם לריצוף – לכל ריצוף יש פוליש המומלץ לו במיוחד. שלושת הסוגים המרכזיים של פוליש לרצפות הם:

  • פוליש וקס – שיטת פוליש לרצפות, המבוססת על מריחה בשכבת הברקה המכילה וקס. הווקס הוא למעשה שעווה, שהינה חומר שומני טבעי. מדובר בשיטה הוותיקה והשכיחה ביותר של פוליש לרצפות, שעלותה נמוכה משאר השיטות. היא מתאימה לסוגי רצפות עמידים כגון: טרצו, ויניל ופרקט, ומקובלת ביותר בדירות ובתים פרטיים.
  • פוליש קריסטל – פוליש קריסטל הוא טכניקת פוליש לרצפות, שבה מוחדר לרצפות מגנזיום. פוליש קריסטל מבריק ומצחצח את הרצפה ברמת גימור גבוהה, שמחזיקה לטווח ארוך במיוחד. זהו פוליש לרצפות בעל עמידות גבוהה ותחזוקה פשוטה, שאף מונע שריטות כתוצאה מהזזת חפצים על הרצפה. סוג זה של פוליש לרצפות מתאים לרוב סוגי המרצפות, בעיקר לאבן ושיש אך למעט גרניט, קרמיקה ופורצלן. הוא פופולארי בבתי מלון, בתי עסק, דירות ובתים פרטיים.
  • פוליש אקרילי – פוליש אקרילי הוא פוליש לרצפות בעל תרכובת מיוחדת, שמספקת לרצפות ברק ייחודי והגנה מעולה. פוליש קריסטל מתבצע בטכניקה שונה משל פוליש וקס ופוליש קריסטל – אין צורך בהברקה ע"י מכונה לאחר ייבוש החומר. הוא עמיד בפני חומרי חיטוי, אינו מוליך חשמל, בעל תוצאות מרשימות במיוחד ומחזיק מעמד לטווח ארוך. זהו סוג פוליש לרצפות, שמתאים לרוב סוגי הרצפות, בעיקר אבן, בטון וPVC אך למעט גרניט, קרמיקה ופורצלן. הוא פופולארי במיוחד במקומות עם תנועת אנשים ערה, ובעיקר בתי עסק ומפעלים.

חברת פנטסטיק תשמח לבצע עבורכם פוליש לרצפות, תוך עמידה בתנאים ההכרחיים לביצוע פוליש מוצלח. בפגישה ראשונית נשמח לייעץ לכם באשר לסוג הפוליש הנדרש.
צוות פנטסטיק יפנק את מרצפותיכם במכונות והחומרים המובחרים ביותר.
עשו טובה למרצפות שלכם… צרו עימנו קשר.

Facebook
Twitter
LinkedIn

כתיבת תגובה