השירותים שלנו

חידוש חדרי מדרגות

חידוש חדרי מדרגות – זו קפיצת מדרגה!

חידוש חדרי מדרגות הינו אחד מתחומי ההתמחות של חברת פנטסטיק. אנו מתמחים בכל הנדרש עבור חידוש חדרי מדרגות ישנים וחדשים יותר. בתור מביני עניין, אנו מודעים לחשיבות הרבה של חידוש חדרי מדרגות. חדר מדרגות יוצר את הרושם הראשוני על ביתכם או משרדכם. חדרי מדרגות רבים בבניינים משותפים סובלים משחיקה ומאבדים את חיוניותם. חשוב מאוד לרענן אותם מדי פעם כדי לשמור על מראה נקי ואסתטי לאורך כל המדרגות. חידוש חדרי מדרגות זאת המומחיות שלנו – עם יד מקצועית והרבה מאוד אכפתיות אנו עושים לחדר המדרגות "אנטי אייג'ינג" ע"י קרצוף וליטוש מדרגות ומשטחים מסוגים שונים, תיקוני מרצפות וקירות, ניקוי קירות מקצועי וכל שירותי הניקיון והחידוש הייחודיים לחדרי מדרגות.

חידוש חדרי מדרגות – זה כולל:

  • קרצוף משטחים ומדרגות – פעמים רבות, בעיקר כשחדר המדרגות הוא במצב שמור יחסית, ניתן להגיע לתוצאות מעולות ע"י קרצוף המשטחים במכונה ובסקוטש, וקרצוף המדרגות ידנית. בתום פעולת הקרצוף תתבצע הברקה.
  • ליטוש משטחים ומדרגות – חידוש חדרי מדרגות דורש לעיתים פעולה מסיבית יותר של ליטוש המשטחים והמדרגות. במהלך הליטוש אנו מסירים את כל הכתמים שספגו המדרגות ומעניקים להן מראה מחודש. בתום הליטוש אנו מורחים ציפוי אקרילי, שיוצר מראה מבריק ורטוב, וכן מונע החלקה.
  • ניקוי קירות – חידוש חדרי מדרגות דורש גם ניקוי משמעותי של הקירות, אשר צוברים במהלך השנים לכלוך, כתמים, שריטות ופגמים שונים. אנו מבצעים ניקוי קירות בשיטות שונות בהתאם לסוג האבן.
  • ניקוי שיש – כשמבצעים חידוש חדרי מדרגות יש להסתכל על התמונה הכוללת, והיא כוללת גם את משטחי השיש המקיפים את גרמי המדרגות. ניקוי השיש מתבצע ע"י מברשות קרצוף ייעודיות, תוך שימוש במסירי שומן להורדת כתמים ולכלוך, ובחומרים מיוחדים להברקה.
  • שירותי ניקיון למדרגות – מעבר לפעולות הקרצוף והליטוש, אנו מבצעים ניקיון כללי לצורך חידוש חדרי מדרגות. הניקיון כולל: שטיפה עם פוליש ווקס, ניקיון הלובי, ניקוי קירות, ניקוי חלונות וויטרינות, ניקוי מעקות, ניקוי מעלית, ניקוי מחסנים ועוד.

כאשר חידוש חדרי מדרגות עומד על הפרק – חברת פנטסטיק עומדת לשירותכם עם הצוות המעולה, הציוד העדכני והחומרים האיכותיים ביותר. כשאנחנו מגיעים אל חדר המדרגות הוא עובר מטמורפוזה. צרו עימנו קשר ונשמח להיפגש ולייעץ לכם מה נדרש כדי שחדר המדרגות שלכם ישדר איכות, יופי וניקיון.

Facebook
Twitter
LinkedIn

כתיבת תגובה