השירותים שלנו

ניקוי \ הסרת שטיחים

הסרת שטיחים – השקעה מקיר לקיר

הסרת שטיחים כרוכה בתהליך מקצועי, המאפשר להסיר את השטיחים מבלי לפגוע במשטח עליו הם מונחים. התוצאה הרצויה בתום פעילות הסרת שטיחים היא החזרת מצב הרצפה לקדמותו. מלאכת הסרת שטיחים מקיר לקיר אינה תמה עם הסרת השטיח. היא דורשת טיפול יסודי ומושקע הכולל:

  • קילוף השטיח והסרתו מהשטיח והפנלים, כולל פינוי כל השאריות.
  • הסרת ספוג – במידה וקיים.
  • ניקוי וקרצוף המרצפות ע"י ציוד פוליש.
  • ניקוי הפנלים משאריות דבק ולכלוך ע"י מלטשות.
  • ביצוע פוליש אקרילי לחידוש המרצפות והברקתן.

ניקוי שטיחים – למה זה נדרש?

שטיחים משמשים, בבית ובמשרד, הן כפריטי נוי והן כפריט שימושי. מדי יום אנו דורכים עליהם, יושבים עליהם ומתפרקדים עליהם להנאתנו. ומתי אנחנו מנקים אותם באופן יסודי? ניקוי שטיחים הוא חובה לנוכח הלכלוך, האבק, החיידקים והכתמים שהם צוברים. גם אם הלכלוך אינו נראה לעין אין זה אומר שהוא לא קיים. כדאי לבצע ניקוי שטיחים יסודי, הרבה מעבר למה שהעוזרת מבצעת – לפחות פעם בשנה. ניקוי שטיחים מקצועי מסייע להיפטר מהלכלוך, מעש ומקרדית אבק הבית, מונע אלרגיות ואף מאריך את תוחלת החיים של השטיח.

ניקוי שטיחים מקצועי – נוח יותר, יעיל יותר!

ניקוי שטיחים מקצועי הוא שירות שמספק הן נוחיות והן יעילות. להבדיל מכל ניקוי שטיחים רגיל המתבצע בבית, ניקוי שטיחים מקצועי מתבצע ע"י אנשי מקצוע, ציוד וחומרים שנועדו במיוחד לפעולה זו – מה שמוביל לתוצאות שונות לחלוטין. ישנן טכניקות שונות של ניקוי שטיחים – ע"י קרצוף יבש, ע"י קרצוף רטוב, וכן ניקוי שטיחים באמצעות אדים, הנחשב ליסודי במיוחד. כמו כן, קיימים חומרי ניקוי שונים, המתאימים לסוגי שטיחים שונים. רק חברה מקצועית יודעת לבחור את השיטה והחומרים המתאימים לשטיח זה או אחר, כך שהסיבים יישמרו ולא ייפגעו, והשטיח ינוקה לעומקו. כך לדוגמה, שטיחים סיניים ופרסיים יש לנקות בחומרים עם רמת חומציות נמוכה, בעוד שטיחים שעירים זקוקים לטיפול בשיטות וחומרים אחרים, המיועדים לשמור על האריגים שהינם סינתטיים בדרך כלל.

ניקוי שטיחים בפנטסטיק מתבצע תוך אבחון של בד השטיח ע"י צוות מקצועי בעל הכשרה מתאימה. ניקוי שטיחים מתבצע על ידינו תוך שימוש בחומרים מובחרים ובציוד משוכלל, ובעיקר תוך הבנה והתאמה של הטיפול הספציפי לכל שטיח. צרו קשר ותיהנו משירות ניקוי שטיחים מקצועי – אנחנו לא מטאטאים שום דבר מתחת לשטיח!

Facebook
Twitter
LinkedIn

כתיבת תגובה